شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه اینترنتی حوریا گالری

۱- درباره وبسایت

                                             
۱-۱ به حوریا گالری خوش آمدید این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم میکند که از میان تعداد متنوعی از محصولات که برای فروش از طریق وبسایت فهرست بندی شده اند به جستجو و خرید بپردازید وبسایت حوریا گالری این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی به محتوای وبسایت فراهم میکنند

۲-۱- این وبسایت به وسیله حوریا گالری مدیریت میشود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور این فروشگاه است، دسترسی و استفاده از وبسایت و هر نوع از محصولات و خدمات خریداری شده به وسیله این فروشگاه فراهم میشود.

از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از محصولات یا خدمات آن نشان میدهد که شما پذیرفته اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت هایی داشته باشید متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.                        

2- ثبت نام برای استفاده از وبسایت

۱-۲ نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته    شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:                                                                                   

نام و نام خانوادگی- آدرس ایمیل -شماره تلفن- آدرس..                   
۲-۲ شما متعهد میشوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این فروشگاه می،دهید ،دقیق جدید و صحیح است.                      
زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود شما عضو وبسايت محسوب می شوید و محدودیت های این شرایط و ضوابط را می پذیرید به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می شود.
۳-۲ شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت و پذیرش ضوابط نیستید:                                    
-زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با این فروشگاه نرسیده باشید.                                   
-شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت در آن استفاده می کنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.                           

3-خریدمحصولات

۱-۳- برای استفاده از خدمات و یا کالاهای وبسایت باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید.                                             
۲-۳- پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه های پرداخت تایید شده در وبسایت صورت بگیرد.                                          
شما تضمین میکنید که برای استفاده از خدمات وبسایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیتهای ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاههای پرداخت ایجاد می شوند می پذیرید
۳-۳- بعد از پرداخت قیمت، خرید به وسیله این فروشگاه تایید میشود. شما تاییدیه ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.                               

۴-۳- لطفا قبل از سفارش تمام مشخصات محصول را بررسی نمایید و در نظر داشته باشید که به دلیل کیفیتهای مختلف صفحه نمایش تلفنهای همراه یا دوربینهای عکاسی , رنگ یا نور عکس محصول میتواند نسبت به خود محصول کمی متفاوت باشد. حتی لحظه ای بعد از ثبت سفارش هم امکان تعویض محصول یا عودت آن نمیباشد. ثبت سفارش به منزله پذیرفتن نکات بالا میباشد.

۴- تحويل

۱-۴- محصول خریداری شده چنانچه جزو محصولات ارسال فوری باشد، ظرف مدت ۲ الی ۴ روز کاری تحویل پست داده میشود، در غیر اینصورت ۱۰ الی ۱۵ روز کاری تحویل پست خواهد شد.  (توضیح: بزای مشخص شدن فوری یا غیرفوری بودن محصول, کافیست وارد فایل آن محصول شوید , چنانچه ارسال فوری باشد, بالای قسمت انتخاب سایز یا زیر نام محصول و پرچم , ذکر شده ارسال فوری , چنانچه چیزی قید نشده باشد غیرفوری میباشد.)                     

۲-۴- شما می پذیرید که خدمات تحویل تنها از طریق پست جمهوری اسلامی ایران انجام میشود.             
۳-۴- در ارائه خدمات این فروشگاه ممکن است گزینه های مختلف تحویل و بیمه ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات تحویل را پیشنهاد دهد. شما می پذیرید که این شرکت ارائه دهنده گزینه های تحویل و بیمه نیست و صرفا تسهیل کننده تعامل شما با ارائه دهنده خدمات تحویل می باشد و لذا در قبال هیچ گونه خسارت یا آسیب از دست دادن سود یا فرصت یا خسارت به حسن نیت که ناشی از یا در ارتباط با خدمات تحویل است در برابر کاربران مسئولیتی ندارد.
۴-۴- در مواقعی که محصولی در طول خدمات تحویل گم میشود یا آسیب می بیند، شما باید به طور مستقیم با ارائه دهنده خدمات تحویل تماس بگیرید تا درخواست بازپرداخت و یا درخواست استفاده از بیمه را در دسترس داشته باشید.
از طریق ایمیل با این فروشگاه نیز در ارتباط باشید تا مشخص شود که چگونه محصولات در حمل و نقل آسیب دیده است بنابراین از این طریق ما قادر هستیم که در این مورد تصمیم بگیریم که آیا ارائه دهنده خدمات تحویل به جهت چنین نقصی باید از لیست ارائه خدمات ما حذف شود یا خیر.                     

۵-اعلام روند استرداد وجه:                                  

۱-۵- استرداد وجه تنها در صورتی امکان پذیر هست که فروشگاه محصول اشتباه و یا سایز اشتباهی را ارسال کرده باشد و محصول جایگزین برای تعویض آن موجود نباشد، در صورتی که محصول جایگزین موجود باشد، محصول اشتباه ارسال شده عودت ، و محصول جایگزین توسط فروشگاه ارسال مجدد میشود و هزینه پست به عهده فروشنده میباشد.                           

۶-نحوه مرجوعی کالا:    

۱-۶- در انتخاب محصول نهایت دقت را بفرمائید، چون پس از ثبت سفارش امکان تعویض یا کنسل کردن سفارش وجود ندارد (حتی لحظه ای پس از ثبت سفارش). مرجوع کردن کالا تنها در صورتی امکان پذیر میباشد که فروشگاه محصول اشتباه و یا سایز اشتباه ارسال کرده باشد که در این صورت خریدار محصول را به فروشگاه عودت کرده و فروشنده محصول جایگزین را در صورت موجود بودن ، جایگزین خواهد کرد(هزینه ارسال محصول جایگزین به عهده فروشگاه میباشد ) و در صورت عدم موجودی محصول جایگزین، مبلغ واریزی عودت خواهد شد.

نحوه فسخ خدمات: چنانچه حتی فروشگاه به اشتباه محصولی را فرستاده باشد تنها در شرایط زیر تعویض محصول پذیرفته میشود یا مبلغ آن عودت خواهد شد:                                                      

-محصول عودت شده باید کاملا در شرایط نو و استفاده نکرده باشد.                                     
-اتیکت محصول مخدوش ، جدا شده یا از بین رفته نباشد.                                                                

-خط تا و اتو محصول از بین نرفته باشد چروک نشده باشد.                                                                  

– محصول بو نگرفته باشد.                                   

-محصول را با همان بسته بندی که دریافت کردید به همان شکل عودت دهید.    

– چنانچه محصولی به اشتباه یا سایز اشتباه برای خریدار ارسال شد، خریدار باید بلافاصله بعد از تحویل سفارش از پست ، موضوع را به فروشگاه اطلاع رسانی کند. در غیر اینصورت امکان مرجوعی وجود ندارد.                                 

– تمامی موارد فوق پس از دریافت محصول عودت شده باید به تایید مجموعه حوریا گالری برسد، پس از تایید نسبت به تعویض محصول یا عودت وجه اقدام خواهد شد.                                                         

۷- زمان پاسخگویی به سوالات و نظرات:                 

۱-۷- فروشگاه حوریا گالری از ساعت ۱۲ ظهر الی ۲۰  پاسخگو سولات و نظرات کاربران از طریق لینک واتساپ و اینستاگرام که در وبسایت موجود هست خواهد بود.                                                         

۸- نحوه پشتیبانی و خدمات:                                 

۱-۸- کاربران میتوانند از طریق ارسال پیام  توسط لینک واتساپ و اینستاگرام که در وبسایت وجود دارد از پشتیبانی و خدمات سایت برخوردار شوند.                                                            

۹-حریم خصوصی

۱-۹- این فروشگاه حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی میکند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این فروشگاه مربوط میشود که در برنامه موجود است.                                       

– حوریا گالری این حق را برای خود محفوظ نگاه می دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این فروشگاه شرایط و ضوابط را بروزرسانی میکند از تلاش های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید info@horiyagallery.com

۱۰- پذیرش شرایط : شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان میدهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته اید. هم چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این فروشگاه در این بخش قرار داده میشود موافقت خود را اعلام می نمایید.

۱۱- اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاستهای حریم خصوصی مدیریت می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر این قسمت را مطالعه نمایید.

۱۲- تعهدات کاربران                                                

۱-۱۲- شما به عنوان عضو وبسایت می پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:                                            
استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعملهای قانونی در حوزه های مربوطه ممنوع نشده باشد.
شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.                                                 
هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است.            
دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود ،غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند.                                        
شما می پذیرید که تبلیغات تجاری ،لینکهای وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف میشود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم بشود در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این فروشگاه صورت خواهد گرفت.                                                             
شما متعهد می شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی نمایید.
شما متعهد می شوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات در سایت را به عهده بگیرید و این فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت. استفاده از وبسایت و مطالب آن در موارد زیر غیرمجاز و ممنوع است:                                                       
برای اهداف غیر قانونی:                                            
برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امورغیر قانونی                                                           
برای نقض مقررات داخلی و بین المللی                     
برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران                                              
برای تبعیض، سواستفاده آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی ،مذهب ،قومیت ،نژاد ،سن منشا ملی یا ناتوانی جسمی                              
برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده             
برای آپلود یا انتقال ویروسها و یا هر نوع دیگر ازکدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت وبسایتهای دیگر و یا اینترنت تاثیر می گذارد.            
برای جمع آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن                                         

برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی                  
برای دخالت در سرویس های امنیتی                       
این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.     

۱۳- کپی رایت و مالکیت معنوی  

۱-۱۳ وبسایت و تمامی محصولات مرتبط با این فروشگاه موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت از جمله نوشته ها عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها ) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می گیرند.
– این فروشگاه تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می کند:                                                    
نام کسب و کار ،نام تجاری، نام و آدرس سایت ،علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این فروشگاه                                                          

حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری طرح  صنعتی، علامت تجاری و…                                     
– شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید ،پخش انتشار مجدد آپلود کردن انتقال ،ارسال ،توزیع نمایش یا پخش در عموم.
این ممنوعیت به مواد موجود در وبسایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی ،هستند گسترش نمی یابد.

۱۴- سلب مسئولیت عمومی                                    

۱-۱۴- این فروشگاه هیچ گونه ضوابط ،ضمانت  نمایندگیها یا شرایطی را در رابطه با سایر محصولات به غیر از موارد مطابق با این شرایط و ضوابط ایجاد نمی کند.

۲-۱۴- این فروشگاه هر گونه تلاش برای اطمینان از اینکه محصول دقیقا در وبسایت نشان داده می شود، به کار می گیرد هر چند که اندازه, رنگ و بسته بندی ممکن است با آنچه که در وبسایت نمایش داده شده، متفاوت باشد.
این فروشگاه تمام تلاش خود را به کار میگیرد که تا جایی که مقدور است تصویر و رنگ محصولات را دقیق نشان دهد ولی نمی تواند دقیق بودن صفحه نمایش سیستم شما را تضمین کند و در صورت مغایرت مسئولیتی به عهده ما نیست.هم چنین ما تضمین نمیکنیم که کیفیت محصولات خدمات و اطلاعات این فروشگاه دقیقا مطابق انتظارات شما باشد.                 
۳-۱۴- هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.                                                                
۴-۱۴- با توجه به این بند و تا حدی که توسط قانون مجاز است تمام شرایط تضمین ها ضمانتنامه ها نمایندگیها یا شرایطی که به طور واضح در این شرایط بیان نشده،اند حذف می شوند.                                

این شرکت مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهد داشت
۱- هر گونه خسارت یا آسیب مگر این که این زیان یا آسیب قابل پیش بینی باشد و یا در نتیجه ناتوانی این فروشگاه در حمایت از مصرف کننده رخ داده باشد
۲- از دست رفتن سود یا فرصت یا آسیب به حسن نیت که ناشی از یا در ارتباط با خدمات وبسایت یا این ضوابط و شرایط است از جمله به علت عدم امکان استفاده از خدمات یا عرضه دیرین خدمات خرید
۵-۱۴- ریسکها و خطرات استفاده از وبسایت خدمات و هر یک از محصولات این فروشگاه (به همراه خدمات تحویل) به عهده خود شخص است همه چیز در وبسایت، خدمات محصولات این فروشگاه بر اساس “همانطور که هست” و به” صورت” موجود” ارائه میشود.                                                           

۶-۱۴- قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی می تواند تغییر کند و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

۷-۱۴- امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
این فروشگاه این حق را دارد که فروش محصولات یا خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است بر اساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.
۸-۱۴- این فروشگاه تضمین و تایید نمیکند که استفاده شما از خدمات وبسايت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است و در این مورد مسئولیتی به عهده این شرکت نیست.                                                     

۹-۱۴- این فروشگاه تضمین نمیکند که نتایجی که ممکن است از استفاده از وبسایت و خدمات آن به دست بیاید دقیق و قابل اعتماد خواهد بود شما نیز می پذیرید که گاهی اوقات این فروشگاه میتواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.
۱۰-۱۴- ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا درقسمت درخواستها وجود داشته باشد این حق برای این فروشگاه محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات ممکن است رخ دهد و این اطلاعات و به بروزرسانی ها را هر جا که نیاز باشد مطابق با قانون انجام می دهیم.

۱۵- محدودیت مسئولیت   

۱-۱۵- مسئولیت کل این فروشگاه ناشی از یا در ارتباط با خدمات یا این شرایط و ضوابط است.                      

۲-۱۵- این شرکت هیچ گونه مسئولیتی برای هر محتوایی که در وبسایت قرار می گیرد یا در ارتباط با خدمات است ،ندارد اعم از اینکه توسط کاربران وب سایت توسط اشخاص ثالث یا توسط هر یک از کسانی که خدمات به آنها ارائه شده است ایجاد یا ارسال شده باشد.
۳-۱۵- لینک های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند ما این سایتها را تضمین نمی کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایتها در برابر کاربران نداریم هم چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات خدمات و یا سایتهای ثالت وارد می شود هم نیستیم

۱۶- خاتمه قرارداد       

۱-۱۶- این شرایط تا زمانی که قرارداد توسط شما یا توسط این شرکت به پایان برسد به شرح زیر اعمال خواهد شد.
۲-۱۶- اگر شما میخواهید که به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست به موارد زیرعمل کنید:       
اطلاع دادن به این فروشگاه در هر زمان از طریق ثبت درخواست کتبی در ارتباط با ما که در صفحه اصلی وبسایت موجود است.
قسمت بستن حسابهای شما برای تمام خدماتی که شما استفاده می،کنید، از طریق قسمتی که این شرکت این گزینه را برای شما قرار داده است.                           
۳-۱۶- این شرکت ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر :                              

 – شما هر یک از مقررههای این شرایط و ضوابط را نقض کرده اید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید

-زمانی که این شرکت به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.
ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید این فروشگاه دیگر قابل اعتماد نباشد.                                    
۴-۱۶- مطابق با قوانین لازم الاجرا این شرکت این حق را دارد که عضویت شما را در وبسایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید ،رفتار شما بر نام یا شهرت این فروشگاه تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت یاخدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.                                  
۵-۱۶- هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می رسد، تمام حقوق قانونی تعهدات و مسئولیتهایی که شما و این شرکت از آن برخوردار بوده اید، باید با این توقف متوقف شود.

۱۷- نظرات کاربران   

۱-۱۷- اگر در هر زمانی بدون درخواست با درخواست ما شما از طریق ایمیل به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن ها نیستیم.                 
۲-۱۷- ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی تهاجمی، همراه با تهدید مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.
۳-۱۷- شما می پذیرید که نظرات شما غیر قانونی تهاجمی همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد در واقع شما مسئولیت هر ایمیلی را که از طرف شما ارسال میشود، به عهده دارید.                                                            

۱۸-جبران خسارت

شما می پذیرید که در برابر این فروشگاه ،کارکنان ،نمایندگیها و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید:                                                        
تمام اقدامات، ادعاها ،خواسته ها ،هزینه ها ،تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق وبسایت پست میکنید.                                                                 
هرگونه پیامد مستقیم یا غیر مستقیم از دسترسی، استفاده یا انجام معاملات در وبسایت                
نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط         

۱۹- حل و فصل اختلافات  

۱-۱۹- موارد الزامی                                               
در صورتی که مناقشات ناشی از شرایط و ضوابط یا مربوط به این شرایط باشد، هر یک از طرفین با رعایت موارد زیر میتواند اقدام به رسیدگی قضایی به اختلافات نماید به( جز مواردی که باید امدادرسانی فوری صورت بگیرد)                                           
۲-۱۹- توجه کنید که طرفی که ادعا می کند اختلافی در ارتباط با این شرایط مطرح شده است، باید یک نوشته کتبی به طرف دیگر ارسال کند تا جزئیات ماهیت ،اختلاف نتیجه مورد نظر و اقدام مورد نیاز برای حل اختلاف را مشخص کند.
۳-۱۹- طرف مقابل باید ظرف مدت ۳۰ روز از دریافت اظهار نامه برای حل و فصل اختلافات از طریق مذاکره و یا به روشهای دیگری که با آنها موافقت می کنند، اقدام کنند.                                                       
طرفین به طور برابر در برابر هزینه های داوری مسئول هستند.  

۲۰-محرمانگی  

تمامی ارتباطات مربوط به مذاکرات که از اختلافات نشات گیرند یا مرتبط به آن ها می هستند، محرمانه میباشند و تا حدی که ممکن است این مذاکرات باید بدون غرض ورزی صورت بگیرد.                                
– چنانچه ۹۰ روز از آغاز داوری برای حل و فصل اختلافات به وجود آمده سپری شود ولی هم چنان اختلاف باقی ،باشد در این صورت هر یک از طرفین میتواند اتمام داوری را خواستار شود و داور نیز ملزم به پذیرش این مسئله می باشد.

۲۱- صلاحیت محلی                                             

خدمات این وبسایت قابل ارائه به افرادی است که در ایران زندگی می کنند، لذا در صورت هر گونه اختلاف در ارتباط با این وبسایت دادگاههای قلمرو این کشور صالح به رسیدگی هستند.

۲۲- قانون حاکم                                                                              

شرایط و ضوابط پیش رو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده.اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط ،باشد باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آنها نیز باید حل و فصل شود.
– هر دو طرف تایید میکنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام میکنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاستهای عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.
– اگر بخشی از این شرایط و ضوابط براساس حکم دادگاه صلاحیت دار غیر قابل اجرا تشخیص داده شود در این صورت تنها همین بخش از ضوابط و شرایط جدا شده و باقی مفاد لازم الاجرا باقی می ماند.